17 Mayıs 2010 Pazartesi

Eskişehir iyiydi...

14 -16 mayıs tarihleri arasında Eskişehir'de gerçekleştirilen bilişim günlerine Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde gerçekleşen bilişim günlerine davet edildik.

Ben cumartesi günü akşam üstü 6.45 civarı ulaşabildim yapılan Pardus sunumlarını kaçırmış olduğumdan dolayı biraz üzgündüm işin açıkçası. Zevkli geçmiş diye duydum. Önceden gelenler gondol sefası gibi bir takım aksiyonlara girmişler, ben de kayarak giden gondollara bakmakla yetindim. (Gerçekten güzel bir görüntü oluşturuyor.) Yaşanısı bir şehir olan Eskişehir'e bir daha aşık olunabilir diye düşünüyorum. (İstanbul alınmasın sakın...)

Eskişehir'de kaldığım sürece elinden gelen en iyi şekilde bizi ağırlayan Enis Hürkan Burakçı'ya teşekkür ediyorum.(Takımlar içerisindeyken çekinmedim diyemem:)

Akşam güzel bir etkinlik ile haller ardından 222 de güzel vakit geçildi. Bir iki fotoğraf ekleyeyim. Genel itibari ile sunumlara katılamadığım için sunumlar hakkında yorumda bulunamayacağım. Ancak pazar günü olması ve sokak festivali olmasına rağmen salonda dinleyici bulabilmek güzel duyguydu. 4 adet Pardus sunumuna katılımın tatmin edici olduğunu düşünüyorum.

Öi sunumu güzeldi. Kendi sunumuzu değerlendirmekte bana düşmez diye düşünüyorum.·

Eskişehir'e yeniden gitmek için bir bahane bulma cabalamaları içerisine girmiyor değilim. Bu güzel etkinlik için tüm çalışan ekibe teşekkürlerimi iletmek istiyorum Gerçekten şahane bir etkinlik oldu.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder